lek. Zofia Bochen

Specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej

Nasz zespół

Zofia Bochen

Zofia Bochen

Specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej

W 2009r ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Coroczne praktyki studenckie odbywała w sieci szpitali Helios Kliniken w różnych miastach w Niemczech. Już w czasie studiów interesowała się chirurgia plastyczną i w wolnym czasie uczestniczyła w pracy Kliniki Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Tam tez po uzyskaniu dyplomu lekarza i stażu podyplomowym rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr Macieja Kulickiego.

Po 6 latach uzyskała tytuł specjalisty. Ze względu na szczególne zainteresowanie chirurgią naczyniową i mikrochirurgią była członkiem zespołu rekonstruującego piersi z zastosowaniem tkanek własnych. Równolegle poszerzała swoja wiedzę i umiejętności w zakresie chirurgii estetycznej pod okiem dr.Marka Szczyta w jego Klinice. Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie gdzie zajmuje się zabiegami rekonstrukcyjnymi w obrębie twarzy i piersi. Swoją wiedzę regularnie poszerza uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Jest autorem publikacji naukowych i zjazdowych w zakresie chirurgii plastycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności