lek. Patrycja Gajda-Mróz

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Nasz zespół

Katarzyna Siwko

lek. Patrycja Gajda-Mróz

specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Doktor Patrycja Gajda-Mróz to specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii, w szczególności chorób i problemów skóry głowy oraz włosów. Doświadczenie zawodowe i wiedzę zdobywała w Polsce i za granicą. Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, miała także możliwość doskonalenia swoich umiejętności podczas studiów na Uniwersytecie Ruprechta-Karola w Heidelbergu, gdzie otrzymała stypendium. Obecnie pracuje jako dermatolog w placówkach państwowych i prywatnych, a także pełni rolę wykładowcy w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na chorobach autoimmunologicznych, leczeniu chorób owłosionej skóry głowy (w tym różnych typów łysienia) oraz nieinwazyjnej diagnostyce chorób skóry (dermatoskopia, wideodermatoskopia, trichoskopia). Przyjmuje pacjentów w różnym wieku – zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Jest specjalistką w dermatoskopowej ocenie znamion barwnikowych oraz przeprowadza różnorodne zabiegi, takie jak łyżeczkowanie, usuwanie znamion laserem CO2, czy biopsje skóry.

Jako aktywny członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii, doktor Patrycja Gajda-Mróz stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i sympozjach zarówno w kraju, jak i za granicą. Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych, dotyczących schorzeń i problemów dermatologicznych takich jak łuszczyca, łysienie, zmiany skórne, a także znaczenia badań takich dermatoskopia i trichoskopia w diagnostyce chorób.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności