lek. Rafał Berner

Lekarz rehabilitacji medycznej, lekarz medycyny estetycznej, specjalista zabiegów estetycznych u mężczyzn

Nasz zespół

lek. Rafał Berner

lek. Rafał Berner

Lekarz rehabilitacji medycznej, lekarz medycyny estetycznej, specjalista zabiegów estetycznych u mężczyzn

Lek. Rafał Berner jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie w 2019 r. ukończył studia doktoranckie.

Należy do Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji Neurologicznej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Klinicznej i Estetycznej ICATA.

W ramach Centrum Szkoleniowego OLLIE – International Federation for Adipose Therapeutics and Science prowadzi on szkolenia dla lekarzy. Warto podkreślić, że jest to największe światowe towarzystwo naukowe zajmujące się wykorzystaniem tłuszczowych komórek macierzystych w medycynie regeneracyjnej.

Kursy związane są z transferem tkanki tłuszczowej, które prowadzi lek. Rafał Berner to m.in.: Liposukcja strzykawkowa i podstawy liposukcji sprzętowej, Lipotransfer – modelowanie ciała, „Lipotransfer – modelowanie twarzy i dłoni, Powiększanie prąci i urologia estetyczna.

Procedury medyczne z wykorzystaniem autologicznej tkanki tłuszczowej w medycynie estetycznej, regeneracyjnej i onkologii naprawczej od lat stanowią przedmiot zawodowych zainteresowań dr. Bernera. Wiedzę z tego zakresu zdobywał i pogłębiał podczas licznych szkoleń i konferencji naukowych. Dzisiaj, z powodzeniem i uznaniem kursantów, przekazuje ją lekarzom uczestniczącym w kursach w Centrum Szkoleniowym OLLIE.

W Klinice Elite lek. Rafał Berner wykonuje zabiegi z zakresu urologii estetycznej, m.in. powiększanie penisa kwasem hialuronowym i powiększanie penisa tkanką tłuszczową. Pacjenci cenią doktora za profesjonalizm i delikatne oraz indywidualne podejście do każdego z nich.

Rafał Berner wykonuje zabiegi precyzyjnie i dokładnie. Jego duże doświadczenie w zakresie zastosowania tkanki tłuszczowej podczas zabiegów estetycznych sprawia, że efekty są bardzo zadawalające. Jak sam podkreśla, tkanka tłuszczowa to najbardziej naturalny i bezpieczny wypełniacz, a także nieocenione źródło komórek macierzystych dających efekt regeneracji i pięknego wyglądu.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności