Lidia Kwiatkowska

Prezes Kliniki Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Nasz zespół

Lidia Kwiatkowska

Lidia Kwiatkowska

Prezes Kliniki Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Prezes i założyciel warszawskich Klinik Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki. Od samego początku związana z międzynarodowym środowiskiem. Ukończyła liceum Curtis Baptist School w Augusta Georgia w 1994 r., jest magistrem Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego, posiada dyplom MBA Master of Business Administration SGH Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz University of Minnesota. W 2017 roku uzyskała tytuł magistra warszawskiej Wyższej Szkoły Kosmetologicznej.

Karierę zawodową rozpoczęła już w 1996 roku w branży budowlanej oraz sektorze paliwowym. Od 1999 prowadzi działalność kosmetologiczną, specjalizującą się w laseroterapii i modelowaniu sylwetki, w kolejnych latach rozszerzoną o medycynę estetyczną i chirurgię plastyczną.

Jako jedna z pierwszych wprowadziła do swojego gabinetu lasery, wzbudzając ogromne zainteresowanie i chęć korzystania z tego typu zabiegów wśród pacjentów. Dzięki jej pasji i ogromnemu doświadczeniu, a także znajomości międzynarodowego rynku beauty, w Klinikach Elite Centrum Laseroterapii dostępne są innowacyjne i najbardziej skuteczne światowe technologie.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone